قوانین فروشگاهی

روش های ارسال

ارسال کالا در روزهای کاری بر اساس مسافت انبار به محل تحویل کالا، در فاصله 24 تا 72 ساعت کاری صورت می گیرد.

ارائه کارت شناسایی معتبر در هنگام تحویل کالا الزامی است.

ارائه آدرس کامل همراه با کد پستی معتبر الزامی است.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون رستوران، کافی نت، باشگاه، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نمی باشد.

در شرایط غیر عادی مانند بارندگی شدید برف و ترافیک های اسفند ماه که مانع از تحویل کالا می گردد زمان ارسال افزایش می یابد.

کالاها بر اساس موقعیت جغرافیایی و وزن آنها و همچنین میزان حساسیت آنها بر اساس یکی از روشهای ارسال با پیک، ارسال با پست، ارسال از طریق باربری صورت می گیرد. در صورت نیاز به اطلاع از نوع حمل کالای خود با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

روش‌های پرداخت

کاربران سایت می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، نحوی پرداخت خود را انتخاب کنند. روش های پرداخت در نظر گرفته شده در این مجموعه عبارت است از:

1-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: در این روش پس از طی مراحل خرید و مشاهده اتمام فرآیند خرید، کد رهگیری صادر می گردد. این کد به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

2-پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل: در صورت انتخاب پرداخت در محل تیم تحویل دهنده کالا با خود دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) خواهند داشت لذا میتوانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

حریم شخصی

والامدا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که والامدا از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

شرایط بازگشت کالا

هدف این سایت رضایت کامل مشتریان است. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا ....... روز از زمان تحویل امکان پذیر است. جهت بازگشت کالا، نیاز است فرم مرجوع کردن کالا در سایت را تکمیل فرمایید. تیم فروش ظرف 3 روز کاری با شما تماس خواهند گرفت.

به دلایل بهداشتی، امنیتی و یا شخصی سازی شدن محصولات برخی از کالاها امکان مرجوع شدن را ندارد. جهت مشاهده لیست این کالاها اینجا کلیک فرمایید.

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

درصورت وجود مغایرت بین کالای ارسالی و سفارش خود لطفا از بازکردن بسته بندی خوداری کرده و حداکثر تا 48 ساعت مغایرت را از طریق فرم مربوطه اعلام فرمایید.

در صورت بازگشایی بسته بندی و معیوب بودن کالا موارد را حداکثر تا 24 ساعت از طریق فرم مربوطه به مسئولین سایت اطلاع دهید. تیم پشتیبانی در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

پس از بررسی و موافقت جهت مرجوع کردن کالا، مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را به مجموعه اعلام نماید.